آموزش بخش RubyGems در cPanel

BirHosting tutorials cpanel 62
توسط

در این قسمت با آموزش بخش RubyGems در cPanel در خدمت شما هستیم.

در این بخش شما می توانید توابع و برنامه هایی با زبان Ruby که قابلیت اضافه کردن توابع را  را به شما می دهد را در وبسایت خود استفاده کنید.

BirHosting RubyGems

اگر اسم پکیج مورد نظر یا بخشی از نام آن را می دانید در بخش find در کارد مورد نظر اسم را وارد می کنید تا برای شما جستجو کند و یا هم برای دیدن تمام ماژول های موجود می توانید بر روی کادر آبی رنگ Show Available Modules کلیک نمایید.

در صورتی که اسم پکیج مورد نظر خود را می دانید در کادر متنی دوم اسم پکیج را وارد کنید و سپس بر روی Install Now کلیک نمایید.

BirHosting RubyGems 1

بعد از کلیک بر روی Show Available Modules با صفحه ی بالا مواجه می شوید که می توانید اسم ماژول نسخه ای که میتوانید آن را نصب نمایید و توضیحات مختصری در مورد ماژول را مشاهده کنید. برای نصب ماژول مورد نظر می توانید بر روی Install در کنار آن کلیک نمایید و برای اطلاعات بیشتر در مورد ماژول می توانید بر روی Show Docs کلیک کنید.

BirHosting RubyGems 2

برای دیدن ماژول های نصب شده بر روی هاستتان می توانید در صفحه ی اول بر روی کادر آبی رنگ Show System Installed Modules کلیک می کنیم که همانند تصویر بالا متوجه می شویم که چه ماژول هایی بر روی هاست ما نصب هستند


پست های توصیه شده