قوانین


BirHosting law 1

قوانین کسب و کارهای اینترنتی

کلیه اصول و رویه‏ های Bir Hosting  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است. متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. با بیر هاستینگ شما می توانید خدمات شامل هاست، دامنه، سرور های مجازی و اختصاصی جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود و یا انجام کارهای شخصی از جمله علمی و محاسباتی را انجام دهید . نیاز های خود را  در خدمات هاست و دامنه به ما بسپارید.


سیاست های رعایت حریم شخصی

رعایت حریم شخصی کاربران برای Bir Hosting بسیار حائز اهمیت است. بخشی از اطلاعاتی که سرویس ما ذخیره می کند،اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست سفارش، تماس با مرکز تماس و یا روش های مشابه در سامانه ثبت می کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، آدرس مکانی شما و اطلاعاتی از این دست می باشد. سرویس بیر هاستینگ متعهد می‏ شود تا در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند.

BirHosting law 2

همچنین زمانی که شما اعتبار حساب کاربری خود را در سرویس ما  از طریق کارت های بانکی افزایش می دهید، شماره ی تراکنش و پیگیری بانکی در سرویس ما ثبت می شود. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنش های مالی از طریق سامانه های بانکی صورت می گیرد. بیر هاستینگ در فرآیند انتقال وجه و یا افزایش اعتبار از طریق کارت های بانکی هیچگونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد.

توجه داشته باشید که همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون، دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود، کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سرویس بیر هاستینگ جزئی از اموال ما محسوب می‏ شود.هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏ دارد.BirHosting law 3

قوانین مربوط به پشتیبانی

سرویس پشتیبانی در Bir Hosting بیشتر به صورت تیکت های پشتیبانی که توسط کاربر به بخش پشتیبانی ارسال می شود و به واحد مربوطه جهت رفع مشکل یا راهنمایی فرد تیکت دهنده منجر می شود. ما تمام سعی خود را در ارائه ی خدمات سریع و ۲۴ ساعته به تمام کاربران خود داریم. در صورت تمایل کاربر و در مواقع اضطراری می تواند با شماره تماس های ما که در بخش تماس با ما آمده است تماس گرفته و مشکل و نظر خود را به متخصصان ما گفته تا به صورت کامل راهنمایی شود