آموزش بخش Perl Modules در cPanel

BirHosting tutorials cpanel 61
توسط

در این قسمت با آموزش بخش Perl Modules در cPanel در خدمت شما هستیم.

ماژول Perl بخش های نرم افزاری cPanel در زبان برنامه نویسی می باشد که قابلیت اضافه کردن توابع را به اسکریپت را به شما می دهد با استفاده از یک ماژول Perl می توانید به راحتی از یک کد پیش آماده برای افزایش کارایی اسکریپت های خود استفاده کنید.

BirHosting Perl Modules

اگر اسم پکیج مورد نظر یا بخشی از نام آن را می دانیددر بخش find در کارد مورد نظر اسم را وارد می کنید تا برای شما جستجو کند و یا هم برای دیدن تمام ماژول های موجود می توانید بر روی کادر آبی رنگ Show Available Modules کلیک نمایید.

در صورتی که اسم پکیج مورد نظر خود را می دانید در کادر متنی دوم اسم پکیج را وارد کنید و سپس بر روی Install Now کلیک نمایید.

BirHosting Perl Modules 1

بعد از کلیک بر روی Show Available Modules با صفحه ی بالا مواجه می شوید که می توانید اسم ماژول نسخه ای که میتوانید آن را نصب نمایید و توضیحات مختصری در مورد ماژول را مشاهده کنید. برای نصب ماژول مورد نظر می توانید بر روی Install در کنار آن کلیک نمایید و برای اطلاعات بیشتر در مورد ماژول می توانید بر روی Show Docs کلیک کنید.

BirHosting Perl Modules 2

برای دیدن ماژول های نصب شده بر روی هاستتان می توانید در صفحه ی اول بر روی کادر آبی رنگ Show System Installed Modules کلیک نمایید.


پست های توصیه شده