آموزش بخش Utilities، Module Queue در whmcs

BirHosting tutorials whmcs 32
توسط

در این قسمت قصد داریم بخش Utilities، Module Queue در WHMCS را آموزش دهیم.

ششمین برگه با عنوان Utilities ها را انتخاب کرده و از گزینه های کشویی موجود Module Queue را انتخاب کنید.

BirHosting whmcs Module Queue

یکی از جذاب ترین ویژگی های WHMCS این است که می تواند بسیاری از کارهای خسته کننده را که ممکن است نخواهید به صورت دستی انجام دهید، خودکار کند. در بسیاری از موارد، این خطر وجود دارد که روند اتوماتیک با موفقیت به پایان نرسد، از کجا می فهمید؟ خوشبختانه WHMCS صفحه صف های ماژول را دارد که به شما امکان می دهد فرآیندهای خودکار شکست خورده و دلیل شکست آنها را مشاهده کنید. همچنین می توانید کار خودکار را امتحان کنید تا ببینید آیا بار دوم انجام می شود یا خیر. اگر تصمیم دارید این مشکل را به صورت دستی برطرف کنید ، می توانید مورد را به عنوان حل شده علامت گذاری کنید که دیگر در آن صف نباشد.

BirHosting whmcs Module Queue

در این قسمت مشتری یا سرویس متأثر از فرآیند اجرا نشده را نشان می دهد. این در زیر ستون مشتری / خدمات ذکر خواهد شد. در زیر ستون ماژول / اقدام، می توانید ماژولی را که پردازش ناموفق متعلق به آن است و عملیاتی را که در حال اجرا بود، پیدا کنید. در زیر دلیل عدم موفقیت، دلیل این مسئله نشان داده خواهد شد.

حل فرآیندهای ناموفق

گاهی اوقات موضوعی که از روند خودکار جلوگیری می کند می تواند موقتی باشد. می توانید فرآیندها را دوباره از طریق دکمه های Retry یا Retry All شروع کنید. اگر این بار امتحان مجدد روند موفقیت آمیز باشد، از این لیست صف ماژول حذف می شود.

حل دستی دستی فرایندهای ناموفق

اگر تلاش مجدد برای بار دوم انجام نشد، ممکن است لازم باشد هر عملکردی که به صورت دستی کار نمی کند را اجرا کنید. در این صورت، پس از حل خرابی در پایان خود، می توانید آیتم را به عنوان حل شده علامت بزنید تا از صف حذف شود. این کار را می توان با کلیک بر روی دکمه Mark Resolution در کنار مورد خاص در لیست انجام داد.