دانلود OpenVpn

BirHosting OpenVpn
توسط

برنامه OpenVPN یک برنامه VPN منبع باز و رایگان است که توسط کسانی که می خواهند از امنیت و حریم خصوصی خود در اینترنت محافظت کنند و همچنین کسانی که می خواهند به وب سایت هایی که در کشور ما برای کاربران بسته است دسترسی پیدا کنند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این برنامه دارای سرویس SSL VPN کاملاً فعال است و از طیف گسترده‌ای از تنظیمات پشتیبانی می کند. به لطف گزینه های پیشرفته مانند دسترسی از راه دور، VPN سایت به سایت، امنیت شبکه بی سیم و دسترسی از راه دور با توازن بار در سطح سازمانی، به یک برنامه VPN تبدیل می شود که مورد توجه همه قرار می گیرد.

شما می توانید از کلیدهای مشترک قبلی، کلیدهای استاتیک یا مبادله کلید دینامیکی مبتنی بر TLS در برنامه استفاده کنید که دارای یک رابط کاربری آسان است. شما همچنین این فرصت را دارید که از همه ویژگی های رمزگذاری، اجازه و گواهی در کتابخانه OpenSSL استفاده کنید.

مطمئناً کاربرانی که می خواهند از ویژگی های اساسی آن بهره ببرند می توانند مستقیماً از ویژگی VPN برنامه استفاده کرده و امنیت آنها را بدون گذر از تنظیمات پیچیده تضمین کنند.

دانلود OpenVpn

ویندوز

BirHosting OpenVpn 1

 هر دو نسخه، برای ویندوز های ۷, ۸, ۱۰ و ۱۱ مناسب می‌باشند.

macOS

BirHosting OpenVpn 2

برای نسخه‌های macOS با نام‌های Yosemite، El Capitan، Sierra، High Sierra، Mojave، Catalina، Big Sur و Monterey مناسب می‌باشد.

Linux

BirHosting OpenVpn 3

قابل نصب بر روی تمام توزیع های لینوکس می‌باشد.

اندروید و OS

BirHosting OpenVpn 4

پست های توصیه شده