بهترین ابزار هوش مصنوعی برای ساخت عکس

بهترین ابزار هوش مصنوعی برای ساخت عکس
توسط

هوش مصنوعی چشم انداز بسیاری از صنایع را تغییر می دهد و یکی از زمینه هایی که هوش مصنوعی در آن تأثیر زیادی دارد، ایجاد تصویر است.

مولدهای تصویر هوش مصنوعی زیادی وجود دارند که با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی متن را به تصویر تبدیل می کنند. این ابزارهای هوش مصنوعی می توانند راهی عالی برای تبدیل سریع ایده ها یا مفاهیم شما به نمایش های بصری در عرض چند ثانیه باشند.

تولید کننده تصویر هوش مصنوعی چیست؟

مولد تصویر هوش مصنوعی ابزاری است که می تواند برای تولید تصاویر واقعی از متن استفاده شود. این نوع ابزار مبتنی بر یک الگوریتم یادگیری عمیق است که بر روی مجموعه داده بزرگی از تصاویر و توضیحات مربوط به آنها آموزش داده شده است.

تولید کننده های تصویر هوش مصنوعی را می توان برای اهداف مختلفی استفاده کرد،شما می توانید از مولدهای تصویر هوش مصنوعی برای ایجاد سریع تصاویر از مناظر، حیوانات، اشیاء، شخصیت ها، مدل های سه بعدی یا هر چیز دیگری که می توانید تصور کنید استفاده کنید و آنها را با گزینه ها و جزئیات مختلف سفارشی سازی تغییر دهید.

Fotor

یک ویرایشگر عکس آنلاین با میلیون ها کاربر در سراسر جهان، اخیراً یک تولید کننده تصویر هوش مصنوعی منتشر کرده است. استفاده از آن بسیار آسان است. شما فقط باید پیام های متنی خود را تایپ کنید و مولد تبدیل متن به تصویر Fotor با هوش مصنوعی را تماشا کنید که آن را در عرض چند ثانیه زنده می کند. می‌توانید از آن برای ایجاد تصاویر واقعی چهره، شخصیت‌های سه‌بعدی، هنر انیمیشن، نقاشی، پس‌زمینه و هنر دیجیتال از هر نوع استفاده کنید. بهترین بخش در مورد تولید کننده تصویر هوش مصنوعی Fotor این است که استفاده از آن رایگان است و به شما امکان می دهد تصویر تولید شده خود را با وضوح کامل صادر کنید. این یک گزینه عالی برای کاربران مبتدی و پیشرفته است.

NightCafe

یکی از محبوب ترین مولدهای تبدیل متن به تصویر هوش مصنوعی در بازار است. گفته می شود که الگوریتم ها و گزینه های بیشتری نسبت به سایر ژنراتورها دارد. دارای ۲ مدل تبدیل متن به تصویر و انتقال سبک است.

متن به تصویر: شما فقط باید یک متن توضیحات را وارد کنید، و NightCafe به طور خودکار تصویری از صحنه مربوطه را بر اساس توضیحات شما ایجاد می کند.

انتقال سبک: یک عکس را در NightCafe آپلود کنید و می تواند تصاویر شما را به سبک نقاشی های معروف تبدیل کند.

NightCafe بر اساس یک سیستم اعتباری است. هرچه اعتبار بیشتری داشته باشید، می توانید تصاویر بیشتری تولید کنید. می توانید با شرکت در انجمن یا خرید اعتبار کسب کنید.

 Dream

توسط یک استارتاپ کانادایی هوش مصنوعی WOMBO ایجاد شد. بسیاری آن را بهترین تولید کننده تصویر هوش مصنوعی از متن می دانند. روند استفاده از Dream by WOMBO بسیار شبیه به NightCafe است. یک جمله بنویسید، یک سبک هنری انتخاب کنید و اجازه دهید Dream by WOMBO تصویر را برای شما ایجاد کند.

یکی از بهترین بخش های Dream by WOMBO این است که به شما امکان می دهد یک تصویر را به عنوان مرجع آپلود کنید، بنابراین می توانید تصاویری تولید کنید که با دید شما مطابقت بیشتری داشته باشند.

DALL-E 2

یک تولید کننده تصویر هوش مصنوعی پیشرفته است که توسط OpenAI، همان تیمی که GPT-3، بهترین الگوریتم یادگیری ماشینی زبان طبیعی را ایجاد کرده است، توسعه یافته است.

بنابراین، DALL-E 2 به پیشرفته‌ترین تولیدکننده تصویر هوش مصنوعی در بازار تبدیل می‌شود که می‌تواند انواع هنرهای دیجیتال و تصاویر را از متن تولید کند. فقط متن را وارد کنید، و Dall-E 2 یک سری عکس بر اساس متن شما ایجاد می کند. می توانید از آن برای ایجاد تصاویر، طراحی محصولات و ایجاد ایده های جدید برای تجارت استفاده کنید.

یکی از بهترین ویژگی هایی که DALL-E 2 ارائه می دهد، قلم موی رنگ آن است که به شما امکان می دهد جزئیاتی مانند سایه ها، هایلایت ها، رنگ ها، بافت ها و غیره را به تصویر خود اضافه کنید.

 

Midjourney

Midjourney همچنین یکی از بهترین تولیدکنندگان تصویر هوش مصنوعی است که دارای قابلیت های جامع و تولید تصویر بسیار سریع است. یک پیام متنی وارد کنید و اجازه دهید Midjourney بقیه کارها را انجام دهد.

بسیاری از هنرمندان از Midjourney برای ایجاد تصاویری که می خواهند به عنوان الهام بخش کار خود استفاده می کنند. نقاشی هوش مصنوعی "Théâtre d'Opéra Spatial" که با استفاده از Midjourney ساخته شده است، جایزه اول را در یک مسابقه هنرهای زیبا در نمایشگاه ایالت کلرادو دریافت کرد و ۲۰ هنرمند دیگر را شکست داد.

با این حال، در حال حاضر، Midjourney بر روی یک سرور Discord میزبانی می شود. برای تولید تصاویر با MidJourney، باید به سرور او بپیوندید و از دستورات ربات Discord برای ایجاد تصاویر استفاده کنید. اما این آسان است، شما به راحتی می توانید در عرض چند دقیقه شروع کنید.


پست های توصیه شده