AnyDesk چیست؟

AnyDesk چیست؟
توسط

هدف Anydesk چیست؟

AnyDesk یک نرم افزار دسکتاپ از راه دور است که به ما امکان می دهد از راه دور به کامپیوتر متصل شویم.یک نرم افزار چند پلتفرمی است که دسترسی از راه دور مستقل از پلتفرم را به دستگاه های مختلف مانند رایانه شخصی و سایر دستگاه های میزبان فراهم می کند.

دسترسی از راه دور، انتقال فایل، ویژگی های VPN را فراهم می کند. دسترسی ایمن و قابل اعتماد را برای متخصصان فناوری اطلاعات فراهم می کند.

اجازه می دهد تا کاربر از راه دور به دسکتاپ همراه با فایل ها یا اسناد آن از هر نقطه در جهان دسترسی داشته باشد. AnyDesk دارای یک عملکرد دفترچه آدرس داخلی است که اتصالات یا مخاطبین را ردیابی می کند و به کاربر امکان می دهد وضعیت آنلاین آن اتصال را ببیند.

AnyDesk همچنین در مناطقی که پهنای باند کم و اتصال به اینترنت ضعیف است قابل دسترسی است. این نرم افزار برای شرکت های کوچک و متوسط ​​طراحی شده است.

AnyDesk تقریباً در تمام سیستم عامل ها مانند Windows، macOS، Android، iOS، Linux، FreeBSD، Raspberry Pi و Chrome OS قابل دسترسی است.

ویژگی های AnyDesk
AnyDesk همه در یک نرم افزار دسکتاپ از راه دور است که دارای چندین عملکرد است که در زیر آورده شده است:

Remote Access - AnyDesk:

دارای یک ابزار مدیریتی است که به کاربر اجازه می دهد تا کارهای مختلفی مانند راه اندازی مجدد از راه دور، گزارش جلسه، تجزیه و تحلیل گزارش و غیره را انجام دهد. ابزارهای مدیریت نیز به کاربر این امکان را می راه دور رفع و عیب یابی کند.

ارتباط با مخاطبین - AnyDesk:

دارای یک عملکرد دفترچه آدرس است که جزئیات تماس را ذخیره می کند و به کاربر امکان می دهد وضعیت آنلاین خود را نظارت کند.

انتقال آسان فایل - AnyDesk:

دارای عملکرد کشیدن و رها کردن است که به کاربر امکان می دهد فایل ها و اسناد را از سیستم میزبان به سیستم مشتری و بالعکس بکشد و رها کند.

دسترسی به سخت افزار از راه دور:

کاربران همچنین می توانند به راحتی به اجزای سخت افزاری سیستم های راه دور مانند مکان نما، خواننده CD/DVD یا دکمه پاور دسترسی داشته باشند.

همکاری آنلاین:

همکاری و ارتباط را به راحتی فراهم می کند. برای جلسات آنلاین، ارائه ها، یا کار روی همان پروژه از مکان دیگر مفید است.

انتقال فایل داخلی:

امکان انتقال فایل ها از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر را فراهم می کند. ما می توانیم فایل ها را در کامپیوترهای مختلف کپی و جایگذاری کنیم.

سبک وزن:

ابزاری سبک وزن است. برای استفاده از آن نیازی به دسترسی یا نصب اداری نیست. ما می توانیم به سادگی فایل اجرایی را دانلود و اجرا کنیم.

سفارشی سازی:

AnyDesk بسیار قابل تنظیم است. ما می توانیم رابط کاربری را سفارشی کنیم تا یک تجربه بصری دسکتاپ از راه دور را ارائه دهیم.

ضبط:

امکان ضبط صفحه را فراهم می کند. هم مشتری و هم ارائه دهنده خدمات می توانند جلسه را ضبط کنند. امنیت سطح بعدی را فراهم می کند. این یک ویژگی مفید برای اهداف آموزشی است.

شبکه اختصاصی:

فضای ذخیره سازی ابری ندارد. اما، ما می توانیم شبکه سازمانی خود را برای کنترل کامل داده های خود ایجاد کنیم.

عملکرد بالا:

کارایی بالا، تاخیر کم و انتقال سریع داده را فراهم می کند. عملکرد همیشه یک مشکل برای اتصالات از راه دور بوده است. این کدک DeskRT را برای اطمینان از تاخیر کم در دستگاه های با وضوح بالای صفحه فراهم می کند.

ایمن و قابل اعتماد:

AnyDesk توسط میلیون ها کاربر در سراسر جهان استفاده می شود. این یک اتصال امن از اولین استفاده را فراهم می کند. از فناوری استاندارد بانکی TLS 1.2 برای اطمینان از امنیت و محافظت در برابر دسترسی غیرمجاز استفاده می کند. سرورهای AnyDesk از فناوری مخابرات Erlang برای به حداکثر رساندن قابلیت اطمینان استفاده می کنند.

مزایای AnyDesk

عملکرد خوب در پهنای باند اینترنت کم:

هر میزی دارای کدک است که فایل ها را بین دو دستگاه فشرده و منتقل می کند. AnyDesk همچنین در مناطق با اتصال کم بدون هیچ مشکلی قابل دسترسی است.

امنیت استانداردهای بانک را تضمین می کند:

AnyDesk از فناوری قوی TLS استفاده می کند که برای محافظت از داده ها و دسترسی های غیرمجاز استفاده می شود. همچنین، AnyDesk از رمزگذاری کلید RSA 2048 تشکیل شده است که کاربر را قادر می سازد تا تمام جلسات را تأیید و رمزگذاری کند.

AnyDesk Android قابلیت حمل را تضمین می کند:

علاوه بر AnyDesk برای رایانه شخصی، نرم افزار در تلفن های هوشمند نیز قابل دسترسی است. کاربر می تواند آن را در هر مکان و در هر زمان در گوشی های اندرویدی استفاده کند. قابلیت حمل آن به کاربر این امکان را می دهد که به سیستم راه دور متصل بماند و در صورت لزوم به داده های مهم دسترسی داشته باشد.

چند کاربر در یک مجوز:

AnyDesk یک مجوز رایگان مادام العمر برای همه نسخه های خود ارائه می دهد. همچنین، AnyDesk به چندین کاربر اجازه می دهد تا در یک مجوز به آن دسترسی داشته باشند.


پست های توصیه شده